پاورپوینت عرضه اولیه و روش های عرضه عمومی

مطالب دیگر:
📃دانلود مقاله بررسي اثرات متقابل توليد و صادرات در اقتصاد ايران با روش معادلات همزمان📃دانلود مقاله آشنايي با بخش صنعت كشور و استان يزد و تجزيه و تحليل تغييرات ساختاري اين بخش و تعيين اولويت هاي سرمايه گذاري استان يزد📃دانلود مقاله بازار بورس چیست؟📃دانلود مقاله تاریخچه بیماری هلندی 📃دانلود مقاله اصول بودجه ریزی عملیاتی مطالعه و بررسی کاربرد بهای تمام شده خدمات درسیستم مدیریت منابع مالی و بودجه 📃دانلود مقاله از توليد ناب تا بنگاه اقتصادي ناب📃دانلود مقاله درآمد های دولت 📃دانلود مقاله آثار دگرگوني اقتصادي📃دانلود مقاله اصلاح الگوی مصرف📃دانلود مقاله بانکداری اسلامی و تورم 📃دانلود مقاله اشتغال 📃دانلود مقاله توليد به هنگام📃دانلود مقاله اقتصاد ایران📃دانلود مقاله کمبود متخصصین IT، ترمزی برای اقتصاد آلمان📃دانلود مقاله توضیحی درباره شرکتهای سهامی عام و نحوه كاركرد آنها📃دانلود مقاله ماهیت‌ فقر درادبیات‌ اقتصادی📃دانلود مقاله موانع تکوين دولت مدرن و توسعه اقتصادي در ايران📃دانلود مقاله موازین و شرایط اشتغال📃دانلود مقاله دانلود مقاله موازین و شرایط اشتغال📃دانلود مقاله مهم ترین شرط موفقیت بانکداری اسلامی داشتن نرخ تورم پایین است
پاورپوینت عرضه اولیه و روش های عرضه عمومی|47091083|ksj|لینک فایل|کِی اِس|
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت عرضه اولیه و روش های عرضه عمومیرا مشاهده می نمایید .

شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات46حجم0/431 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

Initial Public Offering or IPO عرضه اولیه یا عرضه عمومی اولیه، عرضه اوراق‌بهادار شرکت به عموم برای نخستین‌بار و بدون سابقه قبلی قیمت‌گذاری است. بررسی تحقیقات نشان می‌دهد حوزه اصلی مطالعات در زمینه عرضه اولیه سهام، ارزیابی کارایی روش‌های مختلف قیمت‌گذاری و تخصیص سهام در عرضه‌های عمومی است. روش‌های مختلفی وجود دارد که شرکت می‌تواند برای عرضه عمومی اوراق‌بهادار خود از آن استفاده کند. سه روش متداول، روش آمریکایی ثبت دفتری، عرضه عمومی به روش حراج و عرضه عمومی به‌قیمت ثابت است. انتخاب روش عرضه عمومی براساس مقررات و عرف هر کشور صورت می‌گیرد .

روش‌های عرضه عمومی

نخستین عرضه عمومی، به روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد كه انتخاب هر كدام از آنها، با توجه به قوانین، در كشورهای مختلف، متفاوت است .

عرضه عمومی به قیمت ثابت

در این روش، ابتدا قیمت عرضه تعیین می‌شود و سپس از سرمایه‌گذارانی كه نوعا در قسمتی یا كل سهام سفارش داده شده مشاركت دارند، سفارش‌ها را دریافت می‌كنند.

عرضه عمومی به روش حراج

اصولا از روش مزایده هنگام عرضه اوراق دولتی و نیز خصوصی‌سازی‌های مبتنی بر تغییر بافت مالكیتی سهام استفاده می‌شود ولی در عرضه‌های عمومی اولیه شركت‌ها به ندرت، به كار گرفته می‌شود زیرا عقیده عمومی بر این است كه استفاده از روش ثبت دفتری در نخستین عرضه عمومی، كارآیی بیشتری دارد‌.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

روش‌های عرضه عمومی

عرضه عمومی به قیمت ثابت

عرضه عمومی به روش حراج

ثبت دفتری

حراج همزمان

روش مزایده اینترنتی

کشف قیمت در عرضه‌های اولیه

تفاوت عرضه‌های اولیه در ایران و جهان

پایان

عنوان : عرضه اولیه و روش های عرضه عمومی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 432 کیلوبایت

تعداد صفحات : 46

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"