پاورپوینت مدل فرآیند رهبری دانهام و پیرس

مطالب دیگر:
📖توليد داربست هاي پليمري: پليمريزاسيون (بسپارش)📖توليد داربست هاي پيلمري جداسازي فاز📖چهار اصل مديريت زمان📖شبكه هاي احتمالي، روش مسير بحراني و نمودار گانت📖طلا📖مهندسي مجدد و مهندسي معكوس📖هزینه یابی كیفیت📖 متن کامل مقالات اولین کنفرانس ملی مسکن و توسعه کالبدی روستا– 86 مقاله📖جزوه آموزشی PLASMA SPRAY COATING (پوشش اسپری پلاسما)📖جزوه آموزشی مبحث ریخته گری مداوم📖جزوه آموزشی تنش پسماند📖جزوه آموزشی کوره های القایی تحت خلا📖 متن کامل دومین همایش ملی معماری کویر - 34 مقاله📖تحقیق درباره بررسی مديريت و بهينه سازي مصرف انرژي اكتريكي📖تحقیق درباره بررسی مديريت اطلاعات با رويکرد فازي📖تحقیق درباره بررسی مديريت استراتژيك و تفكر استراتژيك📖تحقیق درباره بررسی مدیریت زنجیره تأمین SCM📖تحقیق درباره بررسی محيط‌ زيست‌ از منظر دين‌ و اقتصاد📖تحقیق درباره بررسی مالیات بر ارزش افزوده📖تحقیق درباره بررسی گودبرداري عملياتي و آشنایی با گود برداری
پاورپوینت مدل فرآیند رهبری دانهام و پیرس|47091090|ksj|لینک فایل|کِی اِس|
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد پاورپوینت مدل فرآیند رهبری دانهام و پیرسرا مشاهده می نمایید .

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان مدیریت و علوم تربیتی کاربرد دارد


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم0/348 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان مدیریت و علوم تربیتی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

رهبری عبارت است از تعیین مسیر حرکت و کمک کردن به افراد برای انجام کارهای درست. اما با این وجود می‌تواند چیزهای بسیار دیگری را نیز در بر بگیرد!

به طور خاص، رهبری یک فرآیند بلندمدت است (به شیوه ای کاملا عملی و واقعی) که درآن هر اقدامی عواقب خود را در پی دارد و هر کاری که انجام بدهید (چه درست و چه غلط) نتیجه‌ی آن را خواهید دید.

مدل فرآیند رهبری دانهام و پیرس (Dunham and Pierce) به شما کمک می‌کند تا پیرامون این موضوع به تفکر بپردازید و درک کنید که انتخاب یک رویکرد مثبت و بلند مدت به رهبری تا چه اندازه می‌تواند مهم باشد.

در این متن نگاهی خواهیم کرد به این مدل و خواهیم دید که چرا درک این مدل از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین چگونگی به‌کارگیری این مدل و نکات آن در موقعیتی که در آن قرار می‌گیرید را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهیم.

فرآیند رهبری

این مدل رابطه‌ی بین چهار عامل کلیدی تأثیرگذار بر موفقیت یا شکست در رهبری را نشان می‌دهد. این عوامل عبارتند از:

1. رهبر: شخصی که مسئولیت تیم را بر عهده دارد و عملکرد گروه را هدایت می‌کند.

2. افراد گروه(پیرو): افرادی هستند که در انجام وظایف و پروژه‌ها از رهبر پیروی می‌کنند.

3. زمینه‌ی کار: موقعیتی است که در آن کار انجام می‌شود. به عنوان مثال، می‌تواند کار منظم روزانه، یک پروژه‌ی فوریتی یا یک کار چالشی و بلند‌مدت باشد. زمینه‌ی کار می‌تواند محیط فیزیکی، منابع موجود و رویدادها را در سازمان‌های بزرگ‌تر در بر بگیرد.

4. نتایج: حاصل از فرایند هستند که می‌توانند شامل اهداف خاص، توسعه و ارائه‌ی محصولات با کیفیت بالا یا حل یک مشکل در بخش خدمات مشتریان باشد. همچنین جنس این نتایج می‌تواند خروجی‌های نرم نظیر افزایش اعتماد و احترام میان رهبر و افراد گروه یا افزایش روحیه‌ی تیم را نیز در بر بگیرند.

این مدل نشان می‌دهد که چگونه رهبر، افراد گروه و زمینه‌ی کار با هم ترکیب شده و خروجی‌ها و نتایج را تحت تأثیر قرار می‌دهند و همچنین چگونگی اثر‌گذاری بازخورد نتایج بر رهبر، افراد و زمینه‌ی کاری را به تصویر می‌کشد.

مهم‌تر از همه این که این مدل نشان می‌دهد که رهبری یک فرآیند مستمر و پویاست. بنابراین بسیار مهم است که با توجه به زمینه‌ی کاری و خروجی‌ها انعطاف پذیر باشید و به‌طور پیوسته روی روابط‌تان با افراد خود سرمایه‌گذاری کنید.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مدل فرآیند رهبری چیست؟

فرآیند رهبری

چگونگی پیاده‌سازی مدل

ایجاد بازخورد منظم

آگاهی از عمل‌ها و عکس‌العمل‌ها

رهبریِ صادقانه و اخلاقی

انتخاب درست و مناسب سبک رهبری

هوشیاری و آگاهی در تخصیص وظایف

تمرکز کردن بر توسعه‌ی روابط

پایان

عنوان : مدل فرآیند رهبری دانهام و پیرس

فرمت : پاورپوینت

حجم : 352 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"